Zrealizujemy budowę Twojego nowego domu

Kompleksowa realizacja projektu, która pozwoli Tobie zaoszczędzić czas, pieniądze … i nerwy

Wiele osób zwleka z realizacją swojego marzenia o budowie domu według indywidualnego projektu. Powodów może być wiele - od braku pomysłu, po obawy związane z dodatkowym obciążeniem czasowym, po obawy przed skomplikowanymi procedurami urzędniczymi. A co gdyby mogli Państwo powierzyć wszystkie obowiązki osobie, która zadba o Państwa projekt, przez wszystkie etapy jego realizacji? Rozumiejąc obawy klientów i wychodząc im naprzeciw oferujemy usługę realizacji domu pod klucz. Dzięki temu zyskają Państwo przede wszystkim spokój. Będą wiedzieli Państwo, że nad projektem czuwa specjalista, dzięki któremu powstały już dziesiątki domów. Doskonała znajomość charakterystyki tej pracy nie tylko pozwoli oszczędzić nerwy, ale też znacznie usprawni przebieg całego procesu. Decydując się bowiem na usługę domu pod klucz, zajmujemy się wszystkim - od pracy związanej z dokumentacją, przez projekt i budowę, po wykończenie i doprowadzenie mediów. To oznacza, że Państwa marzenie będzie realizowane, lecz nie obciąży w żaden sposób żadnymi dodatkowymi obowiązkami. Państwu zostanie już tylko wprowadzić się i cieszyć wspólnymi chwilami w gronie najbliższych.

Poznaj proces powstawania Twojego nowego domu w pełni kontrolowanym procesie

W pierwszym etapie zapoznajemy się z zapisami warunków zabudowy bądź miejscowego planu, poznajemy potrzeby inwestora oraz jego pomysł na wymarzony dom. Sporządzamy wstępne rysunki architektoniczne wraz z wizualizacjami które będą stanowiły wstęp do dalszych prac projektowych. Po zaakceptowaniu koncepcji przedstawiamy wstępny kosztorys budowy wraz ze specyfikacją materiałową budynku. Oczywiście specyfikacja (materiały z jakich powstanie budynek) jest ściśle opracowywana pomiędzy projektantem a inwestorem.

Po zatwierdzeniu koncepcji przystępujemy do sporządzenia dokumentacji na pozwolenie na budowę. Uzyskujemy wszystkie warunki w zakresie mediów, w przypadku alternatywnych sposobów pozyskania prądu bądź odprowadzania ścieków itd sporządzamy odpowiednie badania np. geotechniczne itd.

Projekt uzgadniamy w Starostwie Powiatowym i uzyskujemy pozwolenie na budowę. Wszystkie prace uzgodnieniowe leżą po stronie MFA dlatego inwestor nie musi martwić się o pozyskanie map, warunków zabudowy, warunków technicznych oraz pozwolenie na budowę. Jest to bardzo wygodne dla osób nie mających czasu na jeżdżenie po Urzędach i nie znających się na procesie uzgodnieniowym projektów. 

Na tym etapie kończą się prace projektowe. Do projektu budowlanego załączamy Państwu również ofertę wykonawczą. Podczas procesu projektowanego opracowujemy kosztorys kwoty wybudowania domu. Jeżeli cena wybudowania przez nas domu współgra z Państwa budżetem, zaraz po uzyskaniu pozwolenia na budowę przyjeżdżamy i zaczynamy budować Państwa dom. Jest to bardzo wygodny system ponieważ już na etapie procesu projektowego znają Państwo finalną cenę domu i nie muszą się niczym martwić. Podpisujemy wspólną umowę w której zawieramy specyfikację budynku (materiały z jakich zostanie on wybudowany), termin realizacji oraz finalną kwotę. Cała reszta leży po stronie MFA, inwestor nie musi się niczym martwić dogląda tylko powstający budynek.

Kompleksowo wykonujemy prace budowlane zaczynając od fundamentów po ostatnie tynkowanie ścian wewnętrznych. Budynek oddajemy w stanie deweloperskim, inwestorowi zostaje tylko wymalowanie ścian i położenie wykończenia posadzki. Nasza firma schodzi z budowy dopiero w momencie kiedy wszystko według umowy oraz zakresu jest wykonane. Cały zakres prac oraz specyfikację określamy na etapie procesu projektowego. Przez cały proces budowy nad inwestycją panuje architekt oraz menadżer budowy co pozwala na trzymanie się założonego terminu realizacji oraz uniknięcie błędów podczas budowy. Wszystkie materiały, podwykonawcy leżą po stronie MFA, inwestor nie martwi się brakiem materiałów oraz opóźnieniami wykonawczymi, całą obsługę budowy przejmuje MFA.

Jest to bardzo wygodna usługa zapewniająca dokładne odzwierciedlenie projektu budowlanego w rzeczywistości. Inwestor jest zwolniony z codziennych problemów budowy, może codziennie doglądać budujący się budynek bez zawracania sobie głowy problematycznym procesem inwestycyjnym.

Po wykonaniu prac budowlanych przystępujemy do odbiorów budynku. Zapewniamy profesjonalny przebieg prac odbiorowych budunku, sporządzenia umów z dostawcami mediów, odbiory kierownika budowy oraz uzgodnienie pozwolenia na użytkowanie w Starostwie. Na koniec budowy sporządzamy wewnętrzną kartę odbioru z której inwestor nas rozlicza. Przekazujemy klucze i opuszczamy plac budowy zostawiając go w idealnym stanie.

Odkryj standard w jakim powstanie Twój nowy dom

Duży nacisk kładziemy nie tylko na funkcjonalność i design, ale również koszt budowy. Dlatego przez cały proces projektowania pracujemy z kosztorysantami, aby inwestor znał szczegółowe koszty powstania jego wymarzonego domu. Projektujemy estetyczne, harmonijne i nowoczesne rozwiązania, które w pełni wykorzystują potencjał każdej przestrzeni. Nasza siedziba mieści się na terenie Poznania, ale wykonujemy usługi na terenie całej Polski.

Nasze projekty

Dołącz do grona naszych klientów

Zacznijmy wspólnie projekt Twojego wymarzonego domu