Poznaj proces budowy Twojego nowego domu

KoncepcjaProjekt budowlanyGeneralne wykonawstwo OdbioryManager budowy

Koncepcja

01
Koncepcja Twojego domu powstaje w oparciu o Państwa potrzeby i pomysły. Podczas konsultacji z architektem opowiesz o swoich inspiracjach i marzeniach, a on sporządzi wstępne rysunki architektoniczne i wizualizacje.

Projekt budowlany

02
Nie muszą Państwo martwić się pozyskaniem map, warunków zabudowy, warunków technicznych, czy pozwolenia na budowę. Sporządzamy pełnobranżową dokumentację projektową i uzyskujemy pozwolenie na budowę.

Generalne wykonawstwo

03
Generalne wykonawstwo będzie leżało w naszych rękach. Przeprowadzimy budowę Państwa nieruchomości i zajmiemy się współpracą z podwykonawcami, zapewnieniem właściwych materiałów na czas oraz nadzorem budowlanym. Państwu pozostanie doglądanie budowy i sprawdzanie, jak realizuje się marzenie o nowym domu.

Odbiory

04
My rozliczymy się z podwykonawcami i dostawcami mediów, a Państwo z nami. Sporządzimy wszelkie konieczne umowy oraz sprawdzimy, czy na każdym etapie budowy Państwa nowego domu zachowano najwyższą jakość usług.

Manager budowy

05
Ponieważ chcemy mieć pewność, że Państwa wymarzony dom powstanie z zachowaniem najwyższej jakości usług, nadzorujemy każdy etap powstawania nieruchomości. Manager budowy będzie kontrolował, czy dom powstaje ściśle w oparciu o plan. Dodatkowo, manager budując systemem kontraktowym, może wybudować dom taniej od cen rynkowych i przyjętego budżetu. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że dom nie tylko zostanie wykonany rzetelnie, ale i taniej.

MFA - Nowoczesny standard życia

Więcej

Poznaj standard używanych materiałów

Więcej
NASZA OFERTA

Kup lub
zamów dom