Nasz standard

ArchitekturaKonstrukcjaMediaIzolacjaStolarkaWykończenia

Architektura

01
Podczas projektowania dbamy o przeznaczenie każdego m2. Zależy nam przede wszystkim na wysokiej funkcjonalności, która idealnie wkomponuje się w otaczającą przestrzeń.

Konstrukcja

02
Budynki wykonujemy w technologii tradycyjnej murowanej. Rzetelne podejście oraz wykorzystanie najlepszych materiałów dają nam pewność najwyższej jakości. Dlatego udzielamy 5 letniej gwarancji na naszą pracę.

Media

03
Wszystkie instalacje wewnętrzne wykonujemy w oparciu o wcześniej przygotowane projekty branż sanitarnych oraz elektrycznych. Ponieważ chcemy, aby czuli się Państwo bezpiecznie w swoim domu, przestrzegamy wszelkie normy i warunki techniczne.

Izolacja

04
Dom to świątynia. Materiały izolacyjne, z których korzystamy, zapewniają najlepszą szczelność termiczną i akustyczną, dzięki czemu skutecznie zadbamy o idealną charakterystykę energetyczną budynku.

Stolarka

05
Okna to niezwykle ważny element domu. Dlatego również i tutaj stawiamy na najwyższą jakość. Podczas prac nad Twoim nowym domem przedstawimy Państwu wykaz okien wraz z ich parametrami, aby mogli wybrać Państwo najlepsze rozwiązanie.

Wykończenia

06
Dostarczamy nieruchomości w stanie deweloperskim+. Oznacza to, że otrzymują Państwo dom “pod klucz”, który jest już gotowy do malowania, urządzania i wprowadzania. Gotowy, by w nim zamieszkać. Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Poznaniu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

MFA - Nowoczesny standard życia

Więcej

Zobacz jak wygląda nasz proces realizacji

Więcej
NASZA OFERTA

Kup lub
zamów dom